شرکت کاوه آهنگر پارسیان

شرکت کاوه آهنگر پارسیان

کلمات کلیدی
پیوندهای روزانه

۷ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

نصب انواع حفاظ روی دیوار یکی از ارزان ترین و کارآمد ترین روش های تامین امنیت منازل و ساختمان ها می باشد. چرا که تنها با یکبار هزینه می توانید حفاظ دلخواه خود را سفارش داده و نصبت به نسب آن در محل مورد نظر اقدام نمایید. پس از انجام این پروسه، حفاظ در طی سالیان آینده به خوبی به وظیفه اصلی خود، یعنی جلوگیری از عبور سارقین از روی دیوار عمل خواهد نمود.
با توجه به تعدد انواع حفاظ دیوار، گاهی انتخاب مدل حفاظ برای افراد دشوار می گردد. در چنین شرایطی می توانید با شرکت صنایع فلزی کاوه تماس بگیرید تا نیروهای با تجربه این شرکت، شما را در انتخاب مناسب ترین نوع حفاظ دیوار یاری دهند.


حفاظ دیوار


ویژگی های انواع حفاظ روی دیوار


حفاظ سرنیزه ای

قدیمی ترین نوع حفاظ است که به صورت پیکان های بلند بر روی دیوار قرار گرفته و جلوی تردد سارقین را می گیرد. امروزه انواع مدرن حفاظ سرنیزه ای نیز به بازار وارد شده است. مزیت اصلی این حفاظ افزودن به ارتفاع دیوارهای کوتاه می باشد.

حفاظ آبشاری

همچون آبشاری از نیزه های نوک تیز است و می توان آن را تا حد کمی شبیه حفاظ سر نیزه ای دانست. امنیت حفاظ آبشاری به دلیل نیزه های بیرون زده از بدنه اصلی حفاظ، نسبت به حفاظ سرنیزه ای بیشتر می باشد.

حفاظ بوته ای

این نوع حفاظ همانند بوته های بیابان به شکل در هم تنیده است که خارهای نوک تیز آن از هر سو بیرون زده اند و به خوبی مانع عبور افراد از روی دیوار می شوند. ظاهر حفاظ بوته ای نسبت به حفاظ آبشاری و حفاظ سرنیزه ای بسیار متفاوت و اندکی زیباتر است.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان نسل اولیه حفاظ های مدرن دانشت. امنیت این حفاظ توسط نیروی انتظامی تایید شده است و عبور از روی آن حتی هنگامی که روی زمین قرار دارد نیز تقریبا غیر ممکن است و به دلیل سر نوک تیز شاخه ها، اگر سارقی حتی به آن نزدیک شود، حتما دچار آسیب و بریدگی خواهد شد. به همین دلیل است که معمولا سارقان خانه هایی که دارای حفاظ شاخ گوزنی باشند را برای سرقت انتخاب نمی کنند.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم طراحی جدید تری دارد. این حفاظ علاوه بر آنکه امنیت بالایی دارد، از ظاهر خاص و زیبایی نیز برخوردار می باشد و معمولا به صورت دو رنگ سفارش داده می شود، تا علاوه بر حفظ امنیت بر زیبایی ساختمان نیز بیفزاید.

حفاظ لاله ای

عده بسیاری شاید در نگاه اول متوجه نشوند که حفاظ لاله ای برای تامین امنیت بر روی دیوار نصب شده است. از آنجایی که حفاظ لاله ای ظاهری بسیار زیبا دارد، به نوعی بار زینت بخشیدن به ساختمان را نیز بر دوش می کشد. حفاظ لاله ای از جدید ترین انواع حفاظ است که ایمنی آن حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم اندکی بالانر است.

در صورتی که هرگونه پرسشی در رابطه با انواع حفاظ دیوار داشتید یا تمایل به سفارش حفاظ روی دیوار داشته باشید، می توانید به سادگی از طریق وب سایت، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به شرکت صنایع فلزی کاوه از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

 • ماندانا gh

همه ما به خوبی می دانیم حفاظ روی دیوار چیست و برای چه کاری روی دیوار نصب می شود. اما این روزها به دلیل پیشرفت سریع صنعت، تنها به نصب حفاظ سرنیزه ای که مدل قدیمی و کلاسیک حفاظ روی دیوار است بسنده نکرده ایم. بلکه امروزه شاهد استفاده روز افزون انواع حفاظ روی دیوار هستیم. از این رو تصمیم گرفتیم به رایج ترین سوالات درباره حفاظ دیوار پاسخ دهیم تا باب آشنایی همگان با انواع حفاظ روی دیوار باز شود.
همچنین در صورت تمایل می توانید تمامی سوالات خود درباره حفاظ را با مشاوران گروه 
صنایع فلزی کاوه در میان بگذارید.


حفاظ دیوار


سوالات مهم درباره حفاظ دیوار


چند نوع حفاظ روی دیوار وجود دارد؟

درحال حاضر انواع حفاظ دیوار شامل حفاظ سرنیزه ای، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ آبشاری، حفاظ بوته ای (نرده بوته ای) ، حفاظ لیلیوم و حفاظ لاله ای خلاصه می شود.

بهترین رنگ حفاظ دیوار چه رنگی است؟

تعیین رنگ حفاظ بر عهده مشتری بوده و برای زیبایی بیشتر با توجه به رنگ ساختمان و دیواری که حفاظ روی آن نصب می شود، انتخاب می گردد. اما برای افزایش عمر حفاظ دیوار پیشنهاد می شود رنگ آمیزی حفاظ به صورت الکترو استاتیک صورت گیرد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ دیوار چقدر است؟

قیمت مدل های مختلف حفاظ دیوار با یکدیگر متفاوت است و به عوامل گوناگونی نظیر ارتفاع ، تراکم و عرض حفاظ بستگی دارد. اگرچه افزایش این سه عامل سبب افزایش قیمت حفاظ خواهد شد، اما موجب بالا رفتن ایمنی و کارآیی حفاظ نیز می گردد. بنابراین به شما توصیه می کنیم کیفیت را فدای هزینه نکنید. به منظور دریافت لیست قیمت حفاظ روی دیوار بهترین راه تماس گرفتن با شرکت صنایع فلزی کاوه می باشد.

کدام مدل حفاظ امنیت بالاتری دارد؟

تمام مدل های حفاظ دیوار نسل جدید دارای امنیت نسبتا بالایی هستند و تقریبا می توان گفت عبور از روی آن ها غیر ممکن است. حفاظ شاخ گوزنی که از نمونه های اولیه حفاظ های نسل جدید است مورد تایید نیروی انتظامی نیز قرار گرفته است. همچنین حفاظ لاله ای و حفاظ لیلیوم علاوه بر امنیت بالا، بر زیبایی ساختمان نیز می افزایند.

آیا ساکنین شهرستان ها نیز می توانند به شرکت صنایع فلزی کاوه سفارش حفاظ دیوار دهند؟

درحال حاضر هموطنان ساکن استان های مازندران، زنجان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، بندر عباس و جزیره قشم می توانند به نمایندگی های حاضر در این مناطق مراجعه نمایند و هموطنان ساکن سایر استان ها نیز می توانند به صورت مستقیم با کارخانه صنایع فلزی کاوه در تماس باشند تا طبق روال عادی اقدام به سفارش حفاظ شاخ گوزنی یا سایر انواع حفاظ روی دیوار نمایند. مسئولین حاضر در کارخانه شما را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود.


متخصصین شرکت صنایع فلزی کاوه با سال ها تجربه مفید در رابطه با ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ دیوار، آمادگی ارائه هرگونه مشاوره به هموطنان و انجام سفارشات از مرحله انتخاب تا نصب حفاظ را داشته و برای تامین امنیت ساختمان ها پیشگام خواهند شد.

 • ماندانا gh

حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر استفاده ترین انواع حفاظ روی دیوار است که به دلیل طراحی خاص و هوشمندانه ای که دارد، تقریبا  عبور از روی دیوار را غیر ممکن ساخته است.
در شرایطی که نسل جدید حفاظ دیوار نظیر حفاظ لیلیم و حفاظ لاله ای توجه ویژه ای به زیبایی ساختمان دارند، حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر اینکه دارای زیبایی سطح متوسط می باشد، با شاخه های نوک تیز در هم تنیده، سطح بالایی از امنیت را برای ساختمان ها به ارمغان می آورد.
اگر هنوز در انتخاب نوع حفاظ دیوار منزل یا محل کارتان تردید دارید، به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به وب سایت شرکت 
صنایع فلزی کاوه، از نمونه های نصب شده حفاظ سرنیزه ای، حفاظ آبشاری، نرده بوته ای و... دیدن نمایید و با مشاورین مجرب صنایع فلزی کاوه مشورت نموده، سوالاتتان را با آنان درمیان بگذارید.
اما اگر قصد سفارش حفاظ شاخ گوزنی را دارید، در ادامه برخی نکات مهم درباره حفاظ شاخ گوزنی را با یکدیگر بررسی می نماییم.


حفاظ شاخ گوزنی


در هنگام سفارش حفاظ شاخ گوزنی به چه نکاتی توجه کنیم؟


جنس حفاظ شاخ گوزنی:

90درصد حفاظ شاخ گوزنی از جنس میلگرد 10 ساخته می شود که مسلما در استقامت و کیفیت حفاظ تاثیر به سزایی دارد و جلوی خم شدن، شکستن یا برش حفاظ توسط سارقین را می گیرد، اما برخی سود جویان با کاهش کیفیت میلگرد، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را کاهش می دهند.
عرض حفاظ شاخ گوزنی:
حفاظ شاخ گوزنی در عرض های مختلفی ساخته می شود. اما لازم است بدانید که هرچه عرض حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد، عبور از روی دیوار را دشوارتر می نماید. عرض 50 سانتی متر برای حفاظ شاخ گوزنی پهنای مطلوبی است.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی:

یک نکته بسیار مهم نه تنها در مورد حفاظ شاخ گوزنی بلکه در مورد انواع حفاظ دیوار، تراکم آن است. در صورتی که حفاظ با تراکم کمتر را سفارش دهید، در حقیقت امنیت را فدای قیمت نموده اید.

کارآیی حفاظ شاخ گوزنی به چه میزان است؟

سوال بسیاری از افرادی که در انتخاب حفاظ دیوار تردید دارند، این است که آیا حفاظ شاخ گوزنی می تواند به طور کامل امنیت ساختمان را تامین نماید؟ در پاسخ به این سوال باید گفت طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که حتی وقتی روی زمین قرار گرفته باشد، عبور از روی آن ممکن نیست. به همین سبب سارقین حتی به سراغ خانه هایی که دارای حفاظ شاخ گوزنی باشند هم نخواهند رفت. بعلاوه نیروی انتظامی نیز امنیت حفاظ شاخ گوزنی را تایید نموده است.

درصورت تمایل به نصب حفاظ روی دیوار منازل و ساختمان ها می توانید با گروه 
صنایع فلزی کاوه تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر این شرکت مراجعه نمایید تا ضمن برخورداری از مشاوره رایگان متخصصین کارآزموده شرکت صنایع فلزی کاوه، از تصاویر پروژه های انجام شده نیز دیدن نموده، ارتفاع، تراکم ونوع حفاظ دیوار را مشخص فرمایید. همچنین در صورت تمایل لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ روی دیوار نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 • ماندانا gh

نصب حفاظ دیوار یکی از ساده ترین اقدامات امنیتی برای جلوگیری از سرقت و ورود غیرقانونی افراد، به اماکنی است که دارای دیوارهای کوتاه هستند. اگرچه در چند دهه گذشته انواع حفاظ دیوار تنها به حفاظ سرنیزه ای خلاصه می شد، اما امروزه نمونه های بسیار متنوعی از نرده دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی، نرده بوته ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لاله ای، حفاظ لیلیوم و... ساخته شده است که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاص خود هستند.
در طراحی برخی از انواع حفاظ دیوار جنبه امنیتی و کاربردی آن مد نظر بوده و در طراحی برخی انواع دیگر علاوه بر ایمنی حفاظ به جنبه زیبایی شناسی آن نیز توجه شده است. همچنین قیمت حفاظ دیوار ویژگی دیگری است که در انواع مختلف، متفاوت می باشد. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در صورتی که پرسش در مورد انواع حفاظ دیوار دارید و یا به منظور دریافت لیست قیمت حفاظ بوته ای و حفاظ های زیر مجموعه آن، با شرکت صنایع فلزی کاوه تماس بگیرید.
با توجه به آنکه حفاظ شاخ گوزنی یکی از نمونه های بسیار پر کاربرد حفاظ دیوار است، در این مطلب به بررسی ویژگی ها و قیمت حفاظ شاخ گوزنی خواهم پرداخت.


حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی یکی از ایمن ترین گونه های حفاظ روی دیوار است که از ترکیب میلگرد 10 و 8 با سرهای در هم تنیده و نوک تیز ساخته می شود. طراحی این حفاظ برگزفته از شاخ های گوزن می باشد و به همین سبب است که آن را حفاظ شاخ گوزنی نامیده اند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

همانطور که کمی قبل اشاره شد، حفاظ شاخ گوزنی از ترکیب میلگردهای 10 و 8 ساخته می شود. در نتیجه می توان قیمت این نوع حفاظ را تا حدی وابسته به قیمت ماده اولیه برای ساخت آن دانست. از سوی دیگر، تنها قیمت فلز و میلگرد بر هزینه تولید حفاظ شاخ گوزنی تاثیر ندارد، بلکه حفاظ شاخ گوزنی را در ارتفاع های گوناگونی می سازند و با توجه به ارتفاع تعیین شده برای حفاظ دیوار توسط مشتری، قیمت آن تا حدی تغییر خواهد کرد. سومین موردی که تاثیر مستقیمی بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارد، تراکم حفاظ است. به این معنا که در هر شاخه چند گل اصلی وجود داشته باشد. بدیهی است که هرچه تعداد گل ها بیشتر باشد، درهم تنیدگی حفاظ شاخ گوزنی بیشتر شده و کارآیی و البته قیمت آن افزایش خواهد یافت، از سوی دیگر حفاظ با تراکم پایین تر، اگرچه ایمن و کارآمد است، اما تاحدی دارای امنیت کمتر بوده و مسلما هزینه تولید پایین تری نیز خواهد داشت.

به شما پیشنهاد می کنم به منظور مطالعه اطلاعات جامع تر در مورد حفاظ شاخ گوزنی حتما مقالات سوالات رایج درباره حفاظ شاخ گوزنی بخش اول و بخش دوم و همچنین مطلب تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه ای را نیز مطالعه فرمایید. در صورتی که نیاز به مشورت داشته باشید یا هرنوع سوالی در مورد انواع مختلف حفاظ دیوار برایتان پیش بیاید می توانید از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری و یا وب سایت شرکت صنایع فلزی کاوه مشکل خود را با مشاوران این شرکت مطرح نمایید.

 • ماندانا gh

اگر تا امروز نسبت به افزایش امنیت محیط کار یا منزل خود اقدام نموده باشید، حتما به نصب حفاظ دیوار نیز اندیشیده اید. چرا که نصب هر نوع حفاظ روی دیوار، از حفاظ آبشاری گرفته تا حفاظ لاله ای و سایر انواع نرده دیوار، راه حلی مقرون به صرفه و کار آمد است و با نصب هر نوع حفاظ می توانید تا حد زیادی نسبت به امنیت محل مورد نظر آسوده خاطر باشید. اما انتخاب حفاظ دیوار نیز امری چالش بر انگی است. چرا که از یک سو جدیدترین مدل های حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی وارد بازار شده اند و از سوی دیگر نمونه های کلاسیک حفاظ دیوار، نظیر حفاظ سرنیزه ای همچنان مورد استفاده قرار می گیرند.
یک راه ساده در انتخاب انواع حفاظ دیوار، سفارش و نصب آن کمک گرفتن از مشاوران حاظر در شرکت صنایع فلزی کاوه می باشد. بدین منظور می توانید از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی شرکت صنایع فلزی کاوه، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری اقدام نموده و از شماوره رایگان بهره مند گردید.
اما برای آنکه قدری با انواع مدرن حفاظ دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید، در ادامه به مقایسه حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی پرداخته شده است.


حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه ای

مقایسه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه ای

حفاظ شاخ گوزنی یکی از نمونه های نسل جدید حفاظ دیوار و زیرمجموعه ای از حفاظ بوته ای محسوب می شود در حالی که حفاظ سرنیزه ای یکی از انواع شناخته شده حفاظ روی دیوار و نسل اولیه نرده دیوار است. این امر که هر دو نوع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه ای همچنان ساخته و نصب می شوند، موجب شده تا عده بسیاری در انتخاب نوع حفاظ دچار تردید شوند.


 • اولین نکته در انتخاب حفاظ، ظاهر زیبای حفاظ شاخ گوزنی است که باعث برتری آن نسبت به حفاظ سرنیزه ای شده است.
 • مورد دوم شاخه های در هم تنیده حفاظ شاخ گوزنی است که با سرهای بسیار تیز مانع از نزدیک شدن سارقین به بخش بالایی دیوار می گردند. اما حفاظ سرنیزه ای اغلب سبب افزایش ارتفاع دیوار شده و تنها در قسمت بالایی دارای پیکان های نوک تیز می باشد.
 • حفاظ شاخ گوزنی عرض بیشتری دارد که یکی از مزیت های آن به شمار می رود. در مقابل یک نقص حفا سرنیزه ای، عرض بسیار کم و ایجاد لبه روی دیوار است.
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ سرنیزه ای ارزان تر می باشد. برای اطلاعا از قیمت حفاظ سرنیزه ای، لیست قیمت حفاظ بوته ای و هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ دیوار می توانید به وب سایت شرکت صنایع فازی کاوه مراجعه نمایید.
 • حفاظ سرنیزه ای تاحدی از حفاظ شاخ گوزنی سنگین تر است.
 • به طور کلی اگرچه کارآیی حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ سرنیزه ای بیشتر می باشد، اما در برخی موارد خاص، مثل زمان هایی که دیوارهای ساختمانی بسیار کوتاه هستند، حفاظ سرنیزه ای گزینه بسیار مناسبی برای افزایش ارتفاع دیوار می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ سرنیزه ای و سایر انواع حفاظ دیوار در تراکم و ارتفاع های متعددی ساخته می شوند که تعیین آن توسط مشتری و با مشاوره دلسوزانه متخصصین شرکت صنایع فلزی کاوه صورت می گیرد.

 • ماندانا gh

از دیرباز تا کنون یکی از اولویت های انسان ها، حفظ ایمنی حریم شخصی و جلوگیری از ورود بدون اجاز افراد و بستن راه سارقین می باشد.  اگرچه با پیشرفت علم و فناوری راه های متفاوتی جهت جلوگیری از ورود افراد و حفظ امنیت ساختمان ها خلق شده است، اما هریک از آن ها نقایصی دارند. به عنوان مثال دوربین های مدار بسته با قطع برق از کار می افتند و یافتن نگهبان صالح و امین نیز امری دشورا است. در این میان استفاده از انواع حفاظ روی دیوار یکی از مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین راه های جلوگیری از عبور افراد از روی دیوار می باشد. حفاظ دیوار دارای تنوع بسیاری است. از حفاظ سرنیزه ای گرفته تا حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لاله ای، همگی گونه های متفاوتی از حفاظ روی دیوار را تشکیل می دهند که هریک مزایای خود را دارند.
مشاوران شرکت صنایع فلزی کاوه با سال ها تجربه مفید در امر تولید و نصب حفاظ دیوار، شما را در انتخاب مناسب ترین نوع حفاظ روی دیوار یاری خواهند داد.


حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ بوته ای چیست؟


حفاظ بوته ای نوعی حفاظ خاص با شکل و شمایلی نظیر بوته های خار بیابانی است. این حفاظ که از ترکیب میلگرده 10 و 8 تولید می شود، با نوک های تیز و شاخه های در هم تنیده مانع عبور هر موجودی از روی دیوار می شوند.
حفاظ بوته ای بسته به محل نصب در رنگ های مختلف ساخته می شود و بنا به سفارش مشتری در ارتفاع و تراکم های متفاوتی قابل تولید است. بدیهی است که هرچه تراکم این حفاظ بیشتر باشد، کارآیی بهتری خواهد داشت.


حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی یکی از زیرمجموعه های حفاظ بوته ای محسوب می شود. این نوع حفاظ که ظاهری مشابه شاخ های گوز دارد، بسیار محکم بوده و با سرهای نوک تیز هر شاخه، مانع نردد از روی دیوار می گردد. حفاظ شاخ گوزنی نیز در رنگ ارتفاع و تراکم های متفاوتی ساخته می شود. اما اگر در انتخاب هر یک از این موارد تردید داشته، یا سوالی در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارید، از کمک متخصصین گروه صنایع فلزی کاوه استفاده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.


مقایسه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای


 • حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ بوته ای دارای استحکام بالاتری است.
 • از لحاظ زیبایی حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ بوته ای برتر است.
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مراحل تولید و نصب، نسبت به حفاظ بوته ای پایین تر می باشد.


مزایای حفاظ شاخ گوزنی


 • انتخاب رنگ، ارتفاع و تراکم حفاظ کاملا بر عهده مشتری می باشد.
 • عرض زیاد حفاظ شاخ گوزنی کارآیی آن را افزایش می دهد.
 • به منظور افزایش زیبایی حفاظ شاخ گوزنی می توانید از نورپردازی یا کاشت گیاهان تزیینی لا به لای حفاظ استفاده نمایید که سبب دو چندان شدن طاهر زیبای آن خواهد شد.
 • در شرایط آب و هوایی متفاوت، حفاظ شاخ گوزنی ظاهر خود را به خوبی حفظ کرده و دچار رنگ پریدگی نمی گردد.
 • حفاظ شاخ گوزنی صرفا مختص روی دیوار نیست و قابل نصب بر روی بالکن، پنجره ها، انواع فنس ها و... نیز می باشد.


 • ماندانا gh

یقینا تامین امنیت محل کار و سکونت، یکی از ابتدایی ترین کارهایی است که بلافاصله پس از ورود به هر ساختمانی انجام می گیرد. اگرچه امروزه روش هایی مثل نصب دوربین مدار بسته برای جلوگیری از ورود سارقین و شناسایی سارقین احتمالی ابداع شده است، اما استفاده از انواع حفاظ روی دیوار، به خصوص حفاظ شاخ گوزنی همچنان بسیار رایج بوده و از کارآیی بالایی برخوردار می باشد. در مقالات سوالات رایج درباره حفاظ شاخ گوزنی بخش اول و بخش دوم به  بسیاری از سوالات مهم در خصوص این نوع حفاظ دیوار پاسخ داده شد.
در صورتی که همچنان سوالاتی در مورد انواع حفاظ دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی ، نرده بوته ای ، حفاظ آبشاری و... داشتید، می توانید از مشاوره رایگان متخصصین گروه صنایع فلزی کاوه برخوردار گردید.


حفاظ دیوار


در انتخاب حفاظ دیوار چه نکاتی مهم است؟

برای آنکه حفاظ دیوار بالاترین میزان کارآیی را داشته باشد و تا حد ممکن از عبور سارقین و افراد نا خواسته از روی دیوار جلوگیری نماید، باید به برخی نکات توجه ویژه داشته باشید که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.


کدام نوع حفاظ دیوار مناسب تر است؟

این یک امر طبیعی است که در انتخاب نوع حفاظ دچار تردید شده و نتوانید از میان انواع متفاوت حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ لاله ای و... یکی را بر گزینید. این یک حقیقت است که هر حفاظی مزایا و معایب خود را دارد. برخی از انواع حفاظ ری دیوار زیباتر بوده و گاه تفاوت بر سر قیمت حفاظ دیوار است.  بهترین راه برای انتخاب نوع حفاظ، مشورت با متخصصان حاضر در شرکت صنایع فلزی کاوه می باشد. چرا که این افراد سال ها سابقه فعالیت در این عرصه را داشته و بهترین راهنمایان شما خواهند بود.

قیمت حفاظ دیوار چقدر است؟

با توجه به آنکه حفاظ دیوار دارای انواع متفاوتی است، ساخت هر نوع آن نیز هزینه متفاوتی دارد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با قیمت حفاظ بوته ای و... تفاوت دارد. همچنین معیارهایی نظیر طول حفاظ، تراکم حفاظ و... نیز بر قیمت آن تاثیر گذار می باشند.


بهترین تراکم و ارتفاع حفاظ دیوار چقدر است؟

این یک امر بدیهی است که هرچه تراکم حفاظ دیوار بیشتر باشد، ایمنی آن نیز بیشتر است. به عنوان مثال در حفاظ شاخ گوزنی تراکم بیشتر سبب در هم تنیدگی شاخه ها شده و نوک تیز هر شاخه مانع از نزدیک شدن به حفاظ یا عبور از روی آن می گردد. در خصوص ارتفاع نیز بسته به ارتفاع دیوار محل نصب باید اندازه مناسبی انتخاب گردد تا هرچه بیشتر جلوی رفت و آمد از روی دیوار را بگیرد. در برخی ساختمان های خاص که ارتفاع دیوار بسیار کوتاه است، از حفاظ سرنیزه ای به منظور افزایش ارتفاع دیوار استفاده می گردد. در پایان لازم به ذکر است که انتخاب تراکم و ارتفاع حفاظ نهایتا بر عهده مشتری می باشد و مشاوران شرکت صنایع فلزی کاوه صرفا مسئولیت راهنمایی مراجعین را بر عهده خواهند داشت.

جهت مشاهده نمونه حفاظ های نصب شده بر روی دیوار منازل می توانید به درگاه اینترنتی شرکت صنایع فلزی کاوه مراجعه فرمایید.

 • ماندانا gh